Podróż
Powrót do fotoalbumu Liechtenstein HBØ/SP7VC|
Wyjechaliśmy z Łodzi o 4ej rano.Do przejechania mieliśmy około 1300 km. Po drodze objechaliśmy wokół jezioro Bodeńskie. Kilka przerw na posiłek i rozprostowanie nóg. Na miejsce dotarliśmy na godz 19-tą |
|
|



